جشنواره ی غذا

گروه اخبار

موسسات و سازمان های غیر انتفاعی  های فرهنگی – اجتماعی  درون ساختار شهرها می توانند نقش موثری در بهم پیوستن و ایجاد ارتباط میان اقشار و اشکال گوناگون اجتماعی برقرار کنند. این سازمان ها می توانند نقش های بسیاری  را در بهبود برخی شرایط اجتماعی ایفا کنند که با توجه به ساختارهای پیچیده ی سازمانی دولتی در هر جامعه ای به تسریع روند این بهبود بیفزایند. یکی از این نقش ها، نقش "کمک رسانی" و حرکت های خودجوشی است که میان اقشار مختلف یک جامعه می تواند بروز پیدا کند. در همین راستا، موسسه ی خیریه ی ریحانه النبی که از سال 1380 تاسیس شده است، در درجه ی اول مخاطبان خود را کودکان یتیم و در درجه ی دوم افراد بی سرپرست و بد سرپرست قرار داده است که در زمینه هایی چون اهدای ارزاق، خدمات بهداشتی و لباس نو در اعیاد و... به این افراد یاری می رساند.
یکی از برنامه ها و جشن هایی که این موسسه برگزار می کند، برپایی «جشنواره ی غذا» است، که امسال نیز همچون سال پیشین در محوطه ی پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود. این جشنواره، با هدف جمع آوری پول و هزینه برای کمک به افراد نیازمند و با حرکتی برنامه ریزی شده توسط دانشجویان دانشگاه تهران و موسسه ی ریحانه النبی اقدام به فروش مواد خوراکی در محوطه ی دانشگاه تهران می کند.
زمان برگزاری این جشنواره، دوشنبه، دوم آبان 1390 ساعت 11 صبح است که با حضور دانشجویان و با دعوت از اساتید دانشگاه تهران و افراد علاقمند برگزار خواهد شد.

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی