انتشار مجله الکترونیکی «انسان و فرهنگ»

گروه اخبار

انسان شناسی و فرهنگ از سال 1390، افزون بر یک مجله علمی که با الگوی مجلات دانشگاهی طراحی شده است، یک مجله ترویجی الکترونیک نیز منتشر خواهد کرد. این مجله، «انسان و فرهنگ» (عنوان موقت) نام دارد و هر شماره آن به یک موضوع اختصاص خواهد داشت. مطالب این مجله برای نخستین بار در آن منتشر می شوند و علاوه بر هیئت سردبیری که به وسیله هیئت موسس «انسان شناسی و فرهنگ» در بهار 1390 تعیین خواهد شد، هر شماره زیر نظر یک سردبیر و یک ویراستار به انتشار می رسد. مطالب این مجله در عین علمی بودن، قابلیت دسترسی زیادی را برای عموم مخاطبان فراهم می کنند.
«مجله انسان و فرهنگ» در هر شماره خود به یک موضوع اختصاص خواهد داشت. شماره نخست این مجله الکترونیک که فراخوان آن  ماه گذشته منتشر شد به یادداشت ها و مقالات نوروزی همکاران ما اختصاص داشت و در آخرین روز اسفند 1389 در بیش از 130 صفحه و نزدیک به پنجاه مطلب منتشر شد. شماره بعدی که در خرداد 1390 منتشر خواهد شد به «شهر و فرهنگ» اختصاص دارد. برخی از شماره های آتی که تاکنون پیشنهاد شده اند و بزودی برای آنها فراخوان داده خواهد شد عبارتند از :  «فرهنگ معاصر ژاپن»، «فرهنگ معاصر فرانسه»، «فرهنگ اصفهان»، «ویژه نامه فرهنگ شهری کرج»، «فرهنگ معاصر هندوستان» و «فرهنگ معاصر آلمان» . در هر مورد سردبیر ویژه  و ویراستار، فراخوان مقالات را لااقل 6 ماه پیش از انتشار مجله در سایت ارائه خواهند داد.
علاقمندان به همکاری با این مجله  به صورت ارائه مطلب یا پیشنهاد شماره های ویژه می توانند از هم اکنون با ما تماس بگیرند.     

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده