گشایش صفحه «عکس مستند» در انسان شناسی و فرهنگ

گروه اخبار

عکاسی، هنری کامل و بسیار گسترده است که از آغاز تاریخ خود با  تحقیقات اجتماعی پیوند خورده است.  خجم مطالب درباره عکاسی و  گرد آوری هر چه بیشتر آرشیوهای تصویری در صفحه پیشین «عکس مستند - فیلم مستند»  سبب شد که پیشنهاد دوست گرامی اقای مهرداد اسکویی که مدیریت این صفحه را برعهده داشتند ، به اجرا در آید و صفحه مزبور از این پس در قالب دو صفحه مجزا با عناوین «عکس مستنند» و «فیلم مستند» به مدیریت ایشان  به کار خود ادامه دهند که مطالب آنها به صورت مجزار دریافت و بارگزاری خواهد شد.

بدیهی است که مطالب پیشین مربوط به عکس که قبلا در صفحه عکس مستن - فیلم مستند آرشیو شده بودند به تدریج و با تاریخ های بارگزاری شده  قبلی به صفحه جدید منتقل می شوند. برخی از اسناد دیگر نظیر کارت پستال ها نیز در همین صفحه آرشیو می شوند.

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده