فراخوان مقاله فصلنامه مطالعات اجتماعی دین

گروه اخبار

گروه پژوهشی علوم اجتماعی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات بین‌رشته‌ای اقدام به راه‌اندازی فصلنامه‌ای تحت عنوان «مطالعات اجتماعی دین» نموده است. این فصلنامه به انتشار مقالاتی می‌پردازد که با رویکردهای جامعه‌شناسی، انسان‌شناسی، روانشناسی، و روانشناسی اجتماعی به مطالعه دین و پدیده‌های مربوط به آن پرداخته باشند. این مجله بر ارائه نتایج پژوهش‌های بنیادی و دانش‌افزا در تمامی ابعاد مطالعات اجتماعی تاکید دارد و از کلیه اساتید و محققان دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات پژوهشی و صاحبنظران دعوت می‌نماید مقالات علمی- پژوهشی خود را از طریق وب‌سایت فصلنامه به آدرس http://www.ssrjournal.ir ارسال نمایند.
به منظور تسهیل و تسریع در امر داوری و چاپ مقالات، از نویسندگان محترم تقاضا می‌شود به نکات مندرج در شیوه‌نامه نگارش مقالات که در سایت فصلنامه‌ آمده است توجه فرمایند.
به مقالات برگزیده جهت چاپ، هدایای نفیسی تقدیم خواهد شد. با توجه به مشارکت و همکاری اساتید و صاحبنظران دانشگاه‌های مختلف در ترکیب هیات تحریریه و فراهم آمدن زیرساخت‌های اولیه در راستای موازین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امید است این مجله بتواند با یاری خداوند متعال و همکاری پژوهشگران و صاحبنظران محترم، در آینده نزدیک موفق به کسب رتبه علمی- پژوهشی گردد.


آدرس دبیرخانه:
مشهد- چهارراه خسروی- خیابان شهید رجایی- دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی- طبقه سوم- گروه پژوهشی علوم اجتماعی
تلفکس: 2230018-0511

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده