قابل توجه همکاران انسان شناسی و فرهنگ

گروه فنی

همانگونه که در اطلاعیه قبلی  اعلام کردیم  سایت با مشکلی از لحاظ الصاق پرونده های پیوست روبرو شده است که تیم فنی مشغول رفع آن هستند. با وصف این، چنین مشکلی می توانست بسیار کمتر پیش بیاید اگر تنها چند نکته فنی  از سوی نویسندگان محترم سایت رعایت می شد. این نکات که بارها و بارها به صورت  خصوصی به نویسندگان  توضیح داده شده است، بار دیگر در زیر اعلام می شود و از تمام دوستان خواهشمندیم که با رعایت آنها به ما در انجام کار های فنی سایت یاری رسانند و افزون بر این با اجرای آنها امکان یافته شدن مطالب خود را بر روی سایت گوگل به شدت افزایش دهند:
1-    لطفا تمام فایل های ارسالی در فرمت Word 2003  باشد یعنی پسوند .doc  باشد و نه .docx
2-    لطفا در فایل ها از پانویس  یا زیر نویس استفاده نکنید ، اسامی خارجی را درون پرانتز داخل خود متن اضافه کنید و یادداشت ها و رفرانس ها را با اضافه کردن  اعداد در داخل متن با اعداد معمولی(داخل پرانتز) و نه اعداد مخصوص زیر نویس و پانویس و یا end notes  ، در داخل خود متن بیاورید و یادداشت های مربوطه را بدون تغییر خط و  اندازه آن در انتهای متن و در ادامه آن بیاورید.
3-    از گذاشتن بیش از یک عکس یا نقشه وطرح در کار جز موارد ضروری خودداری کنید.
4-    در هنگام تایپ کردن پس از پایان هر پاراگراف،  مطمئن شوید که دکمه enter  را فشرده اید  و به سر خط رفته اید چون در غیر این صورت متن شما نمی تواند به صورت یک متن عادی در صفحه قرار بگیرد و  باید به صورت پرونده به  عنوان الصاق شود.
5-    تمام مطالبی که می خواهید در  متن بیاید از جمله نام خود و ایمیل خود را در متن جای دهید و هیچ متنی را بدون نام خود درون فایل ارسال نکنید.
رعایت این نکات ساده به ما کمک بزرگی در  اداره فنی سایت خواهد کرد و سبب آن می شود که با مشکلاتی نظیر حذف فایل های الصاقی که هم اکنون به دلیلی احتمالا ویروسی با آن روبرو شده ایم ، برخورد نکنیم.

با تشکر مجدد از همکاری شما

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده