گشایش بانک داده های انسان شناسی و فرهنگ

گروه داده ها

بانک داده های «انسان شناسی و فرهنگ » مجموعه ای از داده های اطلاعاتی است  که به صورت رسانه های مختلف در حال جمع آوری  است. این بانک شامل اسناد زیر می شود، که هر یک به صورت بانک داده های مستقلی  در حال شکل گرفتن هستند:


1-    بانک فیلم های داستانی
2-    بانک فیلم های مستند
3-    بانک عکس  
4-    بانک طرح های گرافیک
5-    بانک کتاب های چاپی
6-    بانک کتاب های الکترونیک
7-    بانک نرم افزار
8-    بانک صدا
9-    بانک موسیقی
10-  بانک دیجیتالی اسناد تاریخی

 این بانک خاص همکاران و اعضای «انسان شناسی و فرهنگ» است. علافمندان به دریافت  داده ها، که به تدریج بر روی سایت معرفی خواهند شد، می توانند با گروه بانک داده ها تماس بگیرند. برای دریافت اطلاعات تماس به منوی صفحه اول در بالای صفحه بخش «درباره ما» صفحه مدیران سایت مراجعه کنید. گروه بانک داده ها برای تکمیل اطلاعات خود و برای طبقه بندی و معرفی آنها نیاز به همکاری دوستان و علاقمندان دارد.  فیلمسازان، ناشران و همه دوستان دیگری که تمایل به معرفی داده های خود و در اختیار قرار دادن آ«ها برای اعضای دیگر دارند  نیز می توانند با همین گروه تماس بگیرند.  بدیهی است که همکاری با این گروه امکان عضویت در سایت و استفاده از تمام داده ها را فراهم می کند. بزودی صفحه ویژه ای برای این بانک در سایت گشایش خواهد یافت.

نام و آدرس الکترونیک اعضای کنونی گروه:

زهرا ابطحی:
zahra_s_abtahi_f@yahoo.com

نگین سبکتکین:
 negin_saboktakin@yahoo.com

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده