نتیجه نظر سنجی : انسان شناسی و فرهنگ، «انسان شناسی و فرهنگ» باقی می ماند

مدیریت

با پایان یافتن زمان نظر سنجی(15 اسفند 1388) از مدیران، همکاران  و خوانندگان «انسان شناسی و فرهنگ» درباره تغییر نام این سایت، همانگونه که مشخص شد،  نزدیک به 55 درصد از شرکت کنندگان در این رای گیری  به این پیشنهاد  رای مخالف دادند.  60 در صد از مدیران نیز با تغییر نام مخالف بودند. استدلال موافقان که پایه پیشنهاد بود و رای نسبتا بالای آنها نیز گواهی بر دغدغه ای در این زمینه است،  آن بود که با این تغییر نام زمینه همکاری های گسترده تر و توسعه بیشتر و مناسب تر سایت در جهان مجازی و جهان واقعی فراهم می شود و استدلال مخالفان آنکه نام انسان شناسی و فرهنگ هم بار علمی تری دارد و هم جایی برای همه  علوم انسانی دیگر را باز می گذارد و اکثریت همکاران و خوانندگان این سایت نیز از یکی از دو حوزه مزبور هستند. از این رو ،  سایت انسان شناسی و فرهنگ با همین نام به کار خود ادامه خواهد داد. البته  تلاش ما برای  گسترش این سایت و تبدیل آن به یک کانون برای همه علاقمندان  هنر، فرهنگ و علوم انسانی و همکاری های هر چه گسترده تر با سایر سایت ها و انجمن های مدنی با نگاه بین رشته ای و برای  مطالعات و برنامه هایی در این زمینه، همچنان پا برجاست و این تمایل با نخستین نتایجی که از برگزاری  سخنرانی ها و دوره ها و کارگاه های آموزشی سایت گرفته شده، خوانایی دارد.

سرانجام جای آن هست که از تمام دوستداران سایت که در این نظر سنجی شرکت کرده و از مسئولان فنی سایت که آن را سازمان داده و مدیریت کردند، تشکر کنیم.

مدیریت سایت «انسان شناسی و فرهنگ»

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

فکوهی، ناصر / مدیر انسان شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده