عضویت در «انسان شناسی و فرهنگ»

...

همانگونه که در اطلاعیه های پیشین به  آگاهی خوانندگان رسید، سایت انسان شناسی و فرهنگ در حال گذار و به تبدیل شدن به یک نهاد است که امیدواریم بتواند نقش موثری در  آموزش و پژوهش در حوزه مطالعات بین رشته ای در علوم انسانی و اجتماعی  داشته باشد. برای یافتن بهترین شکل حقوقی این نهاد هم اکنون  مطالعه و هم فکری با دوستان ادامه دارد . اما تا شکل گرفتن رسمی آن «انسان شاسی و فرهنگ» در همکاری با نهاد های رسمی علمی از جمله انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن ها و دانشگاه های کشور در پی برگزاری برنامه های سخنرانی، کارگاه، نمایش فیلم و برنامه هایی دیگر است که در هر مورد اطلاع رسانی انجام خواهد شد.
یکی از برنامه های  «انسان شناسی و فرهنگ» گرد آوردن و نزدیک کردن بیشتر  همکاران خود با یکدیگر است. از این رو از هم اکنون خوانندگان علاقمند و فعال سایت می توانند به عضویت رسمی سایت در آیند. این عضویت شامل  افراد زیر می شود:
1-    مدیران صفحات سایت
2-    مسئولان و معاونان صفحات سایت
3-    همکاران  موردی سایت (در صورت داشتن حداقل 3 مقاله یا مطلب در طول سال گذشته در سایت)   
4-    افرادی که هر یک از مدیران سایت آنها را  معرفی کنند.
انسان شناسی و فرهنگ همچنین آمادگی همکاری با نهادهای علمی و فرهنگی را دارد و در این حوزه به صورت مورد به مورد تصمیم گیری می شود و برنامه ریزی برای فعالیت های مشترک انجام خواهد گرفت.
از این رو از تمام دوستانی که شامل این شرایط می شوند خواهشمندیم، فرم پیوست عضویت را  پس از پر کردن به آدرس مسئول سازماندهی عضویت ها سرکار خانم یاسمن اوحدی به آدرس زیر ارسال کنند:

yasmin.ohadi@gmail.com

اعضای سایت از مجموعه ای از شرایط برخوردار خواهند شد از جمله:

1-    بانک های اطلاعاتی – تخصصی سایت( فیلم مستند، فیلم های داستانی،  کتاب های الکترونیک، تصاویر، نرم افزارها...)
2-    خدمات مشاوره ای
3-    اولویت در شرکت در برنامه های سایت (کارگاه های آموزشی، دوره ها ...)
4-    تخفیف 10 درصدی در ثبت نام در دوره ها و کارگاه ها.
و خدمات دیگری که بزودی اعلام خواهند شد.  

برای دریافت فرم در زیر کلیک کنید: 

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده