نگارخانه(1): طبیعت شهری، ابداع بزرگ انسانی: پارک بوت شومون ِ پاریس

ناصر فکوهی

پارک بوت شومون در شمال شرقی پاریس در منطقه 19 این شهر قرار دارد. این پارک 25 هکتار  وسعت دارد و یکی از بزرگترین پهنه های سبز  شهر پاریس است.  این پارک در سال 1867 تاسیس  شده است. برای اطلاعات بیشتر به ویکیپدیا در آدرس زیر رجوع کنید:

https://en.wikipedia.org/wiki/Parc_des_Buttes_Chaumont

این عکس ها در تابستان 1394 گرفته شده اند. و اولین بخش از  مجموعه  عکس هایی هستند که نگارنده به تدریج  روی فضای مجازی منتشر می کند. هر مجموعه با  موسیقی خاصی همراه شده است که در انتهای  فیلم مشخصات آن را می یابید. برای مشاهده  این مجموعه ها که با نام نگارخانه منتشر می شود و تهیه تنطیم  فنی آن را مدیریت انتشارات  دیداری - شنیداری  انسان شناسی وفرهنگ بر عهده دارد، به کانال تلگرام ناصر فکوهی  و یا به کانال آپارات او که آدرس هر دو در زیر آمده است مراجعه کنید. دقت داشته باشید که کیفیت  مجموعه و صدا بسیار بهتر است و بزودی به صورت سی دی  در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

آدرس تلگرام
@nasserfakouhi

آدرس این مجموعه در آپارات

برای مشاهده تمام برنامه های دیداری و شنیداری ناصر فکوهی در پبکه آپارات به آدرس زیر بروید:

فکوهی در آپارات

 

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

فکوهی، ناصر / مدیر انسان شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده