«سفرنامه‌های ایران: از کژفهمی تا واقعیت» در شصت و هشتمین یکشنبه انسان شناسی و فرهنگ

روابط عمومی

پوستر: محسن صف‌شکن/ شصت و هشتمین نشست یکشنبه های انسان شناسی و فرهنگ با موضوع « سفرنامه های ایران: از کژفهمی تا واقعیت» در روز ۲۲ آذرماه ۱۳۹۴ از ساعت ۴ تا ۷ بعدازظهر در مکان جدید نشست های انسان شناسی و فرهنگ واقع در پژوهشگاه فرهنگ٬ هنر و  ارتباطات برگزار خواهد شد. در این نشست فیلم مستند « فریاد» ساخته آقای رضا بسطامی به نمایش در خواهد آمد. سخنران اول این برنامه آقای دکتر محمدرضا جوادی یگانه( جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران) هستند که با موضوع « سفرنامه ها منابع مکمل تاریخ اجتماعی ایران؛ مساله اعتبار و روایی سفرنامه ها» صحبت خواهند کرد. سخنرانی دوم  برنامه نیز توسط خانم سعیده زادقناد (کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی) با عنوان « زن ایرانی در آیینه بیگانه: انعکاس کژفهمی یا بازتاب حقیقت» انجام خواهد شد.

مکان: میدان ولی عصر، خیابان ولی عصر، خیابان دمشق، شماره 9، پژوشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

زمان:  ساعت ۴ تا ۷ بعداز ظهر  یکشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۴
برنامه راس ساعت  ۴ بعد از ظهر شروع می شود، لطفا یک ربع پیش از شروع،  در محل حاضر باشد.

 

بیشتر در این باره: درباره دکتر محمدرضا جوادی یگانه   درباره خانم سعیده زادقناد   درباره فیلم مستند فریاد   درباره اقای رضا بسطامی

 

 

برای دسترسی به جلسات قبلی یکشنبه‌ها روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://www.anthropology.ir/sundays

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده