«سرگذشت مهاجران لهستانی در ایران» در شصت و هفتمین یکشنبه انسان شناسی و فرهنگ

روابط عمومی

پوستر: محسن صف‌شکن/ شصت و هفتمین نشست یکشنبه های انسان شناسی و فرهنگ با موضوع «سرگذشت مهاجران لهستانی در ایران» در  روز 15 آذر ماه  ۱۳۹۴، از ساعت ۴ تا ۷ بعداز ظهر برگزار خواهد شد. در این نشست فیلم مستند «مرثیه گمشده» ساخته آقای خسرو سینایی به نمایش در خواهد آمد و سخنرانی‌ای نیز توسط ایشان و پس از پخش این مستند بلند، درباره موضوع صورت خواهد گرفت.

علاقمندان به شرکت در این نشست توجه داشته باشند که به دلیل اهمیت فیلم و همچنین بلند بودن مدت زمان آن و نیز مشکل فنی پیش آمده در دستگاه‌های صوتی و تصویری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، این جلسه در مرکز مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران (محل پیشین یکشنبه‌ها) برگزار می‌شود.


مکان: میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، جنب کوچه براداران مظفر، مرکز مشارکت های فرهنگی- هنری  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

زمان:  ساعت ۴ تا ۷ بعداز ظهر  یکشنبه 15 آذر ماه ۱۳۹۴

برنامه راس ساعت  ۴ بعد از ظهر شروع می شود.

لطفا یک ربع پیش از شروع،  در محل حاضر باشد. 

ورود برای همه علاقمندان آزاد است.
 

سایر پیوندهای مرتبط:
درباره خسرو سینایی
درباره مستند «مرثیه گمشده»

برای دسترسی به جلسات قبلی یکشنبه‌ها روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://www.anthropology.ir/sundays

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده