نشست آشنایی با انسان شناسی موسیقی

روابط عمومی

"انسان شناسی موسیقی" عنوان چهارمین نشست از سلسله نشست های دانشجویی انسان شناسی است که به همت انجمن علمی انسان‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. سخنران این نشست، حامد جلیلوند، کارشناس ارشد انسان‌شناسی با تخصص اتنوموزیکولوژی و از اعضای شورای مرکزی انسان‌شناسی و فرهنگ است. این نشست، به معرفی عمومی انسان‌شناسی موسیقی و حوزه‌های آن می‌پردازد و با هدف آشنایی دانشجویان جدید و علاقمند با حوزه‌های مختلف این رشته صورت می‌گیرد. زمان برگزاری این نشست، سه شنبه 19 آبان 94 ساعت 12:30 و مکان آن، سالن همایش انجمن ها واقع در طبقه همکف دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران واقع در پل گیشاست.

از این مجموعه، پیشتر نشست‌های آشنایی با «نظریه، روش و دانش انسان‌شناختی» توسط آریا محسنی، «انسان شناسی بیگانگان فرازمینی» توسط احسان سنایی، «انسان‌شناسی فضای خانگی» توسط منیژه غزنویان برگزار شده و جلسات آتی آن نیز به شرح زیر است:

سوم آذر: انسان‌شناسی زیستی- فرهنگی: یوسف سرافراز

هفده اذر: انسان‌شناسی مرگ: هاجر قربانی

یک دی: انسان‌شناسی تولد: مرتضی کریمی

حضور برای علاقمندان آزاد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نشست‌ها می‌توانید با ایمیل زیر ارتباط برقرار کنید:

yusef_sarafraz@yahoo.com

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده