دهمین سالگرد انسان‌شناسی و فرهنگ

روابط عمومی

مراسم دهمین سالگرد تاسیس انسان‌شناسی و فرهنگ، عصر روز پنج‌شنبه همین هفته، 5 آذر ماه 1394 در خانه هنرمندان برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 4 تا 7 در سالن جلیل شهناز برگزار شده و حضور در آن برای عموم آزاد است. گفتنی است این مراسم پیشتر قرار بود در  مهر ماه برگزار شود که به دلیل همدردی با قربانیان فاجعه منا لغو شده و به تاریخ دیگری موکول گشت.

به همین وسیله از همه شما دوستان و همراهان انسان‌شناسی و فرهنگ، به رسم سال‌های گذشته دعوت می‌شود در گردهمایی امسال نیز، که دهمین سالگرد این نهاد است، شرکت نمایید.

زمان: پنج‌شنبه، 5 آذر ماه 1394

ساعت: 4 تا 7 عصر

مکان: خانه هنرمندان تهران، سالن جلیل شهناز

 

برنامه جلسه

 خوش آمدگویی- - سخنرانی محمدمنصور فلامکی (استاد دانشگاه تهران و مدیر موسسه فضا) - پخش فیلم مستند آیین گرامیداشت بزرگان علم و فرهنگ ایران در انسان شناسی و فرهنگ، سالهای 92 - 93 - سخنرانی خانم سودابه فضائلی (پژوهشگر و عضو شورای عالی انسان شناسی و فرهنگ) - پخش فیلم مستند آیین گرامیداشت بزرگان علم و فرهنگ ایران در انسان شناسی وفرهنگ، سالهای 93 -94 - سخنرانی ناصر فکوهی (استاد دانشگاه تهران و مدیر انسان شناسی و فرهنگ) - پخش گزارش تصویری از جلسات یکشنبه های انسان شناسی و فرهنگ - سخنرانی آقایان رامتین شهبازی و آریا نوری (مدیر و همکار انسان شناسی و فرهنگ) - گزارش شورای مرکزی - عکس دسته جمعی  

 

گزارش اولین گردهمایی سالیانه انسان‌شناسی و فرهنگ

گزارش دومین گردهمایی سالیانه انسان‌شناسی و فرهنگ

گزارش سومین گردهمایی سالیانه انسان‌شناسی و فرهنگ

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده