«گدُارهای مازندران» در شصت و دومین یکشنبه انسان شناسی و فرهنگ»

روابط عمومی

عکس از فدائیان/ شصت و دومین نشست «یکشنبه های انسان شناسی و فرهنگ» با موضوع: «گدُارهای مازندران» روز یکشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۴، از ساعت ۴ تا ۷ بعداز ظهر در  مکان جدید برگزاری نشست یکشنبه ها واقع در پژوشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار خواهد شد. در این نشست فیلم مستند «یک جمع گُداری» ساخته آقای فرشاد فدائیان٬ برای نخستین بار به نمایش در خواهد آمد. سخنران این برنامه آقای دکتر کیوان پهلوان (متخصص در حوزه فولکلور و موسیقی نواحی) هستند که با عنوان «فرهنگ و موسیقی گُداری» صحبت خواهند کرد.

مکانمیدان ولی عصر، خیابان ولی عصر، خیابان دمشق، شماره 9، پژوشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات زمان:  ساعت ۴ تا ۷ بعداز ظهر  یکشنبه  ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۴ برنامه راس ساعت  ۴ بعد از ظهر شروع می شود، لطفا یک ربع پیش از شروع،  در محل حاضر باشد ورود برای همه علاقمندان آزاد است.   سایر پیوندهای مرتبط: درباره اقای فرشاد فداییان درباره آقای دکتر کیوان پهلوان   برای دسترسی به جلسات قبلی یکشنبه‌ها روی آدرس زیر کلیک کنید: http://www.anthropology.ir/sundays   دوستان توجه داشته باشند از انجایی که اولین اکران فیلم در این جلسه صورت می گیرد جلسه راس ساعت شروع شده و درهای سالن تا پس از پایان فیلم بسته خواهد شد. بنابراین لطفا راس ساعت در سالن حاضر شوید.

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده