فراخوان طراحی لوگوی انسان شناسی و فرهنگ

روابط عمومی

دوستان و همراهان همیشگی

در آستانه دهمین سالگرد تاسیس انسان شناسی و فرهنگ هستیم و امید است به پاس بزرگداشت یک دهه فعالیت داوطلبانه این مجموعه که با تلاش های بی چشمداشت  و بی دریغ تک تک شما میسر شده مثل هر سال در نشستی دوستان شاهد گردهمایی و دیدار شما باشیم. اطلاعات دقیق تر این نشست که طبق روال، در مهر ماه سال جاری برگزار می شود، متعاقبا اعلام خواهد شد و از هم اکنون می توانید منتظر خبرها خوبی درباره مجموعه باشید.

در همین راستا و به دلیل گسترش فعالیت های مجموعه، طراحی و ثبت یک لوگوی رسمی برای انسان شناسی و فرهنگ در دستور کار قرار گرفته است. این لوگو باید برگرفته محتوا و اشکال  نمادین و گویای فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی فرهنگ ما بوده، در عین حال بر نیاز ارتباط و تعامل مثبت میان فرهنگ ها تاکید داشته باشد و از لحاظ طراحی نیز از تمام قابلیت های فناورانه یک لوگو برای اجرا شدن در قالب رنگ های مختلف برخوردار باشد.
از این رو از همه دوستان خواهشمندیم ایده ها خود را تا حداکثر 10 شهریور 1394 برای ما به روابط عمومی ما به آدرس anthropology.ir@gmail.com ارسال کنند. دوستان گرافیست می توانند لوگوی پیشنهادی خود را به صورت اجرا شده و نهایی ارسال کنند. لوگوی نهایی پس از بررسی و مشورت با دست اندرکاران انسان شناسی و فرهنگ به تصویب رسیده و رسما در نهادهای قانونی مربوطه ثبت خواهد شد. این لوگو در همه اسناد و مدارک مجموعه به کار رفته و نام طراح نیز در شناسنامه مجموعه منتشر می شود.

در انتظار نظرات و ایده های خوب شما هستیم.

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده