انسان‌شناسی و فرهنگ با دو سخنرانی در قزوین

روابط عمومی

مدیر انسان‌شناسی و فرهنگ، امروز در جمع مدیران و دانشگاهیان قزوین صحبت خواهد کرد. برنامه اول که به مناسبت روز جهانی شوراهاست، توسط استانداری قزوین برگزار شده و ناصر فکوهی در جمع مدیران و مسئولان شوراهای اسلامی شهر و روستا در قزوین درباره «شهر پایدار: استراتژی هایی برای سیاستگذاری در قرن 21» صحبت خواهد کرد. جلسه دوم که در دانشگاه آزاد قزوین (واحد بارجین) برگزار می‌‍شود با دانشجویان معماری و شهرسازی این دانشگاه بوده و عنوان «هویت شهری و هویت شهروندی؛ آسیب‌شناسی و استراتژی‌ها» را بر خود دارد. این برنامه‌ها با هدف تقویت ارتباطات مجموعه انسان‌شناسی و فرهنگ با شهرستان‌ها و نیز برقراری ارتباط با مدیران و فعالان علمی و اجرایی آنها صورت می‌گیرد و امید است در آینده امکان بسط آن به سایر شهرها و استان‌های کشور نیز وجود داشته باشد.

گزارش این برنامه‌ها به همراه سایر برنامه‌های مجموعه، به زودی در قالب محصولات صوتی و تصویری ارائه خواهد شده و در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

برای مشاهده خبر برگزاری نشست دوم، اینجا کلیک کنید.

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده