برنامه دوره های آموزشی روانشناسی سیاووشان در ترم بهار 1394

گروه اخبار

برنامه ترم بهارمرکز خدمات  روان شناسی سیاووشان اعلام شد. سخنرانی ها، که سرفصل‌هایی چون فلسفه، روان کاوی کلاسیک و روان کاوی لکانی را شامل می‌شوند، فرصتی در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهند تا با مبانی و مفاهیم روان کاوی فرویدی – لکانی آشنا شده ، نسبت به روند درمانی و نظری این دانش آگاهی پیدا کنند...

 

هدف برگزاری این سخنرانی ها، آشنایی با مبانی نظری و عملی نظریه‌های تاثیر گذاری است، که در حیطه‌های گوناگونی نظیر روان‌شناسی بالینی، روان‌شناسی شخصیت، روان‌شناسی تحولی، روان درمانی، روان‌شناسی پرورشی، جامعه شناسی، انسان شناسی، فلسفه، ادبیات و هنر کارآمد بوده و هستند.

روان‌شناسان، روان پزشکان، مشاوران، مددکاران و افرادی که با اشتیاق به دانش روان کاوی در این دوره‌ها شرکت می‌کنند، با درون‌سازی مفاهیم کلان نظری، از نگاهی عمیق‌تر و کارا‌تر در برخورد با مقوله‌های روان‌شناسی برخوردار می‌شوند. با این وجود شرکت در این سخنرانی ها نیازمند تسلط کامل فرد بر مباحث روان کاوی نیست.

لازم به ذکر است شرکت مخاطبان پیش از شرکت در سخنرانی ها فرم ثبت نام اطلاعات فردی را از طریق لینک زیر در سایت سیاووشان تکمیل نمایند.

برای دریافت برنامه ی " دوره های آموزشی  ترم بهار 1394 " بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

http://siavoushan.com/fa/news/siavoushan-news/284-spring-94-cources.html
 

پیوستاندازه
Binary Data 27860.130.55 KB

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده