تابستان امسال، فرصتی برای همکاری با «انسان شناسی و فرهنگ»

گروه اخبار

«انسان شناسی و فرهنگ» با تجهیز نیروهای انسانی خود،  تابستان امسال را از تعطیلات سالانه خود حذف می کند. پیش از این عموما ماه مرداد به رسم بسیاری از نهادهای دانشگاهی جهان، انسان شناسی و فرهنگ نیز به روز نمی شد، اما عملا مشاهده کریم که نبود فعالیت، سبب ضربه خوردن به کار فکری و انتشاراتی دوستان علاقمندان می شد،  از این رو از تابستان امسال تعطیلات حذف می شوند و طبق روال گذشته به جز روزهای ...

 

تعطیل رسمی وپنجشنبه و جمعه ها، سایت همه روزه به روز رسانی می شود.

انسان شناسی و فرهنگ در عین حال، کار  تغییر شکل نمونه کنونی سایت خود را پیش می برد  تا نمونه جدید را از مهر ماه فعال کند. نمونه جدید، افزون بر ظاهر متفاوت، امکانات بسیار بیشتری برای کار علمی مورد نیاز به کابران خواهد داد و دوستانی که  تمایل دارند در این زمینه پیشنهاد هایی داشته باشن یا کمک‌هایی در زمینه‌های فنی و طراحی ارائه دهند، از هم اکنون برای اقای حامد جلیلوند، مدیر فناوری و توسعه «انسان شناسی و فرهنگ»  به آدرس زیر  ارسال کنند.

فهرست کارگاه ها و برنامه های نمایش فیلم مستند و در ماه های  تابستان نیز (پس از ماه مبارک رمضان) بزودی به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

تابستان امسال فرصتی است برای همه ما تا همکاری هایمان  با یکدیگر را افزایش دهیم.

hamed.j@gmail.com

 

 

 

 

 

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده