فراخوان همکاری برای طراحی قالب آماده صفحه‌آرایی ویژه‌نامه‌ها

گروه اخبار

انسان‌شناسی و فرهنک در راستای نیل به اهداف خود از چند سال پیش تهیه و انتشار ویژه‌نامه‌های الکترونیک را با عنوان «انسان و فرهنگ» آغاز کرد که پس از آن هر ویژه‌نامه با مجموعه‌ای از مقاله‌ها و نوشته‌های مرتبط، به موضوعی خاص اختصاص داشته که با استقبال علاقمندان مواجه شده است به طوری که از این سری انتشارات انسان‌شناسی و فرهنگ تاکنون 10 ویژه‌نامه منتشر شده است.

با این حال همان‌ طور که دوستان اطلاع دارند تهیه یک ویژه‌نامه، کاری مجزا و زمان‌بر است که در این جا، تنها به عنوان تنها یکی از فعالیت‌های مجموعه در حال انجام است. در این باره باید گفت تهیه‌ی برخی از این ویژه‌نامه‌ها از توان مجموعه‌ای داوطلبانه و متکی بر گردش آزاد اطلاعاتی مانند ما خارج است و ادامه روند انتشار ویژه‌نامه‌ها میسر نخواهد بود مگر با تغییر سیاست‌هایی در این زمینه و کمک برخی دوستان داوطلب که توانایی فنی لازم را دارند.

به همین وسیله از کلیه دوستانی که آشنایی با نرم‌افزار گرافیکی ایندیزاین(indesign) دارند و به فعالیت داوطلبانه برای مجموعه نیز علاقمندند، درخواست می‌شود که به منظور طراحی یک "قالب آماده برای صفحات ویژه‌نامه" به انسان‌شناسی و فرهنگ یاری رسانند. این کار با هدف ساده‌ترشدن و تسریع فرایند ورود داده‌ها به قالب و و در نتیجه صفحه‌آرایی سریع‌تر، انجام می‌شود.بنابراین دوستانی که در این زمینه مایل به همکاری هستند،  لطفا با ایمیل آقای حامد جلیلوند به آدرس تماس گرفته و اطلاعات و مواد مورد نیاز را دریافت نمایند.

همچنین برای مشاهده ویژه‌نامه‌های پیشین می‌توانید با کلیک روی این لینک، وارد بخش مربوطه شوید.  

آدرس الکترونیکی آقای حامد جلیلوند: 

hamed.j@gmail.com

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده