انسان شناسی جنسیت(7)

امیلیا نرسیسیانس

این درس نامه، هفتمین قسمت از مجموعه ای است که دانشجویان را با استفده از نرم افزار پاور پوینت با مفاهیم، مباحث، گرایش ها و شاخه های مختلف موضوع انسان شناسی جنسیت آشنا می کند.

توضیح: درس نامه های انسان شناسی به دانشجویان این رشته و سایر رشته ها کمک می کند که بتوانند بهتر موضوع درسی خود را دنبال کنند. همچنین این درس نامه ها به اساتید جوان کمک می کند که بتوانند بهتر دروس خود را ارائه دهند. خانم دکتر امیلیا نرسیسیانس چندین درس نامه خود را که به صورت powerpoint تنظیم شده اند و در سطح کارشناسی تدریس می شوند در اختیار پایگاه «انسان شناسی و فرهنگ» گذاشته اند که به تدریج آنها را خواهید خواند. در صورت نیاز به توضیح بیشتر درباره مطالب این درس نامه ها که شکل خلاصه شده و فرمول وار دارند می توانید با آدرس الکترونیک ایشان تماس بگیرید انسان شناسی جنسیت :

درس نامه 7: برای مشاهده برنامه در اینجا کلیک کنید.

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی