کمک کاری به انسان شناسی و فرهنگ

مرکز اسناد انسان شناسی و فرهنگ

انسان شناسی و فرهنگ، مجموعه ای است از همکارانی که داوطلبانه در جهت گسترش دانش فرهنگی در زبان فارسی درباره فرهنگ های ایرانی و غیر ایرانی فعالیت می کنند. این مجموعه اکنون در هشتمین سال فعالیت خود دارای آرشیو فابل توجهی از اسناد علمی مانند کتاب، فیلم های مستند، فیلم اتنوگرافیک، پایان نامه، مجله و غیره است که درصدد است  آن ها را برای دسترسی و استفاده ی کاربران و همکاران طبقه بندی نماید. برای این کار به کمک داوطلبانه علاقمندان وجود دارد اگر از شرایط زیر برخوردارید و   مممایییل به همکاری و کمک به ما هستید لطفا با آدرس داده شده تماس بگیرید:

  1. سیستم آرشیو و نگهداری از قبل مشخص است و کافی است داوطلبان در ورود اطلاعات به کامپیوتر کمک نمایند و اطلاعات را به شکل برچسب روی مواد آرشیوی مانند کتاب بچسبانند.
  2. محل کار در کرج است.
  3. کار به حدود 3 تا 4 ساعت در روز و در مجموع برای یک ماه تعریف می شود. داوطلبان می توانند هر تعداد روز که در برایشان مقدور است را هماهنگ کنند.
  4. برای اطلاعات بیشتر و اعلام داوطلب بودن با آدرس زیر تماس بگیرید:

fsayyarpour@yahoo.com

 

 

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده