گروه انسان شناسی گردشگری در انجمن انسان شناسی امریکا

روابط عمومی

انسان شناسی گردشگری، شبکه و گروهی است زیرمجموعه انجمن انسان شناسی امریکا (AAA: American Anthropological Association) که یا متخصصان و استادان گردشگری ای را در بر می گیرد که علاقمند به انجام پژوهش و مطالعه بر اساس روشها و نظریات انسان شناسی هستند، و یا انسان شناسانی که مایل به بررسی پدیده گردشگری، خاستگاهها و پیامدهای فرهنگی اش.

این شبکه در سال 2012 به منظور ترغیب متخصصان دو حوزه گردشگری و انسان شناسی به مبادله ایده ها و پژوهش های مرتبط با انسان شناسی گردشگری، راه اندازی شد. وب سایت این گروه، عضو رایگان می پذیرد؛ مشروط به اینکه متقاضی، عضو انجمن انسان شناسی امریکا باشد. افرادی که این شرط را نداشته باشند می توانند جزو دوستان (Friends) این شبکه به حساب آیند که البته به آنها و همچنین اعضاء سفارش شده در شبکه اجتماعی فیس بوک نیز عضو این گروه شوند. موسسات و سازمانهایی که با این موضوع ارتباط داشته باشند نیز می توانند عضو این شبکه و وب سایت شوند.

رایانامه: anthropologyoftourism.aaa@gmail.com

 

 

دوست و همکار گرامی

چنانکه از مطالب و مقالات منتشر شده به وسیله «انسان شناسی و فرهنگ» بهره می برید و انتشار آزاد آنها را مفید می دانید، دقت کنید که برای تداوم کار این سایت و خدمات دیگر مرکز انسان شناسی و فرهنگ، در کنار همکاری علمی،  نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی کمک رسانی و اقدام در این جهت خبر زیر را بخوانید

http://anthropology.ir/node/11294

http://www.anthropologyoftourism.net

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده