شب داستانِ زلزله زدگان

...

در ادامه‌ی سلسله‌‌همایش‌های هنری و فرهنگی که در حمایت از زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی "شبی با داستان برای زلزله‌زدگان آذربایجان" با جضور جمعی از داستان نویسان سرشناس ، روز پنجشنبه این هفته در مرکز همایش های پارک ورشو برگزار خواهد شد.
این نشست دومین سلسله از این دست نشست‌هاست که اولین آن را عنوان "شبی با شاعران" در کافه لاله‌زار برگزار شد.
در همایش "شبی با داستان برای زلزله زدگان" که روز 5 شنبه 27 مهر ماه از ساعت 17 تا 20 در پارک ورشو واقع در خیابان نجات‌اللهی برگزار می شود، داستان‌نویسانی چون یونس تراکمه، امیرحسین چهلتن، فرزانه کرم‌پور، جواد مجابی، مهسا محب‌علی، هوشنگ مرادی کرمانی، جمال میرصادقی، و پیمان هوشمندزاده حضور دارند این همایش با همکاری بنیاد فرهنگی ایرج بسطامی، خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی، و انجمن یاری کودکان در معرض خطر برگزار خواهد شد. لازم به ذکرست که در این همایش خانم شَری ن...
جفی، مسئول انجمن یاری کودکان در معرض خطر، گزارشی از آخرین مسائل و نیازمندی‌های منطقه ارائه می‌دهند. در این مراسم فیلم "فروریخت" که تصاویر مستندی از مناطق زلزله‌زده در روزهای ابتدایی زلزله‌ست نیز پخش خواهد شد.
همچنین به منظور جمع‌آوری کمک برای زلزله‌زدگان جهت شرکت در همایش بلیطی به فروش می رسد که علاقه‌مندان می توانند برای تهیه‌ی آن به مراکز اعلام شده در این فراخوان رجوع کنند. همچنین کتاب‌های داستان نویسندگان یادشده به‌امضای ایشان در محل برگزاری همایش به فروش رسیده صندوق خیریه‌ای هم برای جمع‌آوری وجود نقدی خیرین در محل برپا خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند تا روز برگزاری مراسم بلیط را از مؤسسه‌ی فرهنگی-هنری کارنامه، کتاب‌‌فروشی روزبهان، و مؤسسه‌ی مطالعاتی رخدادتازه تهیه کنند.تمامی در آمد و عواید این مراسم به منظور کمک به مردم مناطق زلزله زده ی استان آذربایجان شرقی صرف خواهد شد.

زمان برگزاری همایش: پنجشنبه 27 مهر 1391 از ساعت 17 الی 20.
نشانی همایش: کریم‌‌خان،‌ خیابان نجات‌‌الهی (ویلا)، نبش خیابان ورشو، ضلع جنوبی پارک ورشو، مرکز همایش‌های پارک ورشو، خانه‌ی اندیشمندان علوم انسانی.
نشانی کتاب‌فروشی روزبهان: خیابان انقلاب، بین فخررازی و دانشگاه، پلاک 1206.
نشانی مؤسسه‌ی رخدادتازه: امیرآباد شمالی، روبه‌روی مرکز قلب، درب جنبی رستوران ارکیده، پلاک 1801، طبقه‌ سوم.
نشانی مؤسسه‌ی کارنامه: تجریش، خیابان مالکی، خیابان افراز، کوچه انوش.
 

پرونده اینترنتی زلزله آذربایجان در انسان شناسی و فرهنگ
http://anthropology.ir/node/14565

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی