جلسه نقد کتاب: نام آورد

انسان شناسی و فرهنگ

به تازگی دفتر دوم کتاب «نام آورد»، شامل بیست مقاله و گفتاورد درباره‌ی مطالعات نشانه‌شناختی جنگ و دفاع مقدس به اهتمام علیرضا کمری منتشر شده است. این مقالات در حوزه‌ی چیستی نشانه‌شناسی و معرفی نشانه‌شناسی جنگ، روش‌شناسی مطالعه‌ی نشانه‌شناختی جنگ، نشانگان دیداری و گفتاری و نوشتاری و کلامی دیداری جنگ و نیز نشانگان موسیقایی جنگ به قلم صاحب‌نظران و نشانه‌شناسان تدوین و تالیف شده است.
نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه‌شنبه هجدهم بهمن ساعت ۱۶:۳۰ به نقد و بررسی این کتاب اختصاص دارد که با حضور دکتر نعمت‌الله فاضلی، دکتر فرهاد ساسانی، علیرضا کمری و فرانک جمشیدی در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)،  نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.
 

 

دوست و همکار گرامی

چنانکه از مطالب و مقالات منتشر شده به وسیله «انسان شناسی و فرهنگ» بهره می برید و انتشار آزاد آنها را مفید می دانید، دقت کنید که برای تداوم کار این سایت و خدمات دیگر مرکز انسان شناسی و فرهنگ، در کنار همکاری علمی،  نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی کمک رسانی و اقدام در این جهت خبر زیر را بخوانید

http://anthropology.ir/node/11294

 

 

دوست و همکار گرامی


چنانکه از ​فعالیت های داوطلبانه کانون ​«انسان شناسی و فرهنگ» و ​مطالب منتشر شده​ در سایت آن​ ​بهره می برید و انتشار آزاد این اطلاعات ​و استمرار این فعالیت ها را مفید می دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

لطفا کمک های خود را به حساب زیر واریز کنید و در صورت دلخواه با ایمیل به ما اطلاع دهید.

شماره حساب بانک ملت: 117360766


شماره شبا: IR98 0120 0000 0000 0117 3607 66


شماره کارت: 7634-4916-3372-6104


به نام آقای رضا رجبی

نویسنده

انسان‌شناسی و فرهنگ

مطالب نویسنده